משרדים מעוצבים AGILE

עיצוב משרדים ותכנון חלל שמותאם לעבודה ב AGILE מאפשר לצוות לבצע מפגשים ואינטראקציה בין העובדים.

פרט לאזורי הקפה והאוכל, בקפיטריה ובפינות הקפה, אדריכלים ומעצבי משרדים צריכים להוסיף בתכנון המשרד מגוון של אזורים שיתנו מענה לצורך זה.

בבואנו לעצב משרדים, כמתכננות משרדים שמדגישות אסתטיקה לצד פונקציונאליות, בעיצוב סביבות העבודה במשרד, ניצר פה מספר הזדמנויות שיענו על המטרה.

עולה שאחד מהאזורים שיוצר מפגשים הוא חלל מדרגות שבמשרד. כאן מתאפשרת עוד הזדמנות למפגש ולשיחה גם בנושאי עבודה. בחשיבה על תכנון ועיצוב המשרד, נתכנן בסמוך למדרגות פינות מפגש בסגנון "סלוני".

נכון מאד לתכנן ולעצב משרדי בכלל ומשרדים חדשניים כמו משרדי הייטק עם מגוון רחב וגמיש של  פינות ישיבה. בכל פינה יש לבחור רהוט מזמין צעיר, שתומך עבודה ב AGILE : פינת מפגש לצוות לא גדול של אנשים, "על הדרך" , נקודת מפגש שמצוידת באמצעי המחשה שדרושים לעבודה כולל למשל לוח מחיק, מסך טלוויזיה, מחשב וציוד לניהול פגישות עם שיחות וידאו עם לקוחות או גורמים נוספים.

Work-Agile- משרדים מעוצבים

Work-Agile-עיצוב משרדים

 

בתכנון משרד עם חלל שנותן מענה לעבודה ב- AGILE יש ליצר מקומות מפגש א- פורמליים. מדור בצורך במפגש קצר, החלפת רעיונות, או חשיבה משותפת. "חדרי ישיבות" פתוחים ומאובזרים במסכים, לוחות מחיקים ואמצעי המחשה יאפשרו זאת. אזורים כאלה המפוזרים בחלל המשרד המעוצב, מאפשרים לשוחח ולפתח רעיונות חדשים ופתרונות יצירתיים, מבלי שנדרש לחכות שאחד מחדרי הישיבות יתפנה. חשוב שחללי ה- Brake out יהיו זמינים וימוקמו ליד ה"אזורים החברתיים" שם אנשים נפגשים בדרך כלל, הקפיטריה, אזור הקבלה וחלל המדרגות שבפנים. שיחה שמתחילה תוך הכנת הקפה, ויכולה להמשיך ולהתפתח בפינת מפגש מאובזרת ומזמינה, שיחה כזאת יכולה לא פעם להוביל לפתרונות חדשניים ויצירתיים.